Koroški športni klubi s podpisom pogodbe za projekt Sinergija v gibanju 4D postavili temelje medsebojnega sodelovanja

Včeraj je v slovenjgraškem Hotelu Vabo šest predstavnikov različnih koroških športnih društev podpisalo pogodbo o sodelovanju pri delu z najmlajšimi.

Za skupno premikanje mejnikov sodelovanja, treniranja in vzgoje najmlajših športnikov so se odločili pri NK Fužinar, KK Dravograd, NK Peca Črna na Koroškem, Zavod Konc, RD Sebastjana Soviča in RK Slovenj Gradec 2011.


“S podpisom sporazuma o projektu ‘Sinergija v gibanju 4D’, ki je nastal pod okriljem Koroškega regionalnega stičišča NVO – KOROCIV, smo še tesneje povezali naše sodelovanje na področju izmenjavanja dobrih praks, organizacije dela in splošnega kvalitetnega dela z najmlajšimi” je enotno s ponosom sporočilo vseh šest podpisnikov pogodbe.


Prvi in mali koraki, k velikim ciljem so narejeni in na videz, v preteklosti, nemogoče je danes realnost. “Šport je na Koroškem doma,” so še zaključili.

 

Uroš Kotnik, 9. Oktober 2019 (Koroške novice)

 

2