Bojevniki do naslova pokalnih prvakov MOSG 2022 (Aljoša Yankovskyy)

Po zmagi nad Rokometni klub Maribor Branik in osvojitvi pokala MOSG, je svoje misli strnil domači bojevnik Yankovskyy Aljoša:

"Občutki po obeh zmagah so definitivno zelo prijetni, kar je odraz dobrega dela. Sicer smo na prvi tekmi kljub večjemu vodstvu v prvem polčasu imeli nekaj težav, ampak smo do konca uspeli obdržati koncentracijo in zmagali tekmo. V drugi tekmi, je bil začetek zelo izenačen, nato pa smo v drugem polčasu izkoristili izkušenost ekipe. treba je izpostaviti drugi polčas, ki je bil bistveno boljši od prvega, garali smo v obrambi in držali koncentracijo v napadu. Imeli smo tudi le nekaj izgubljenih žog,, izpostaviti moram tudi našega kapetana Roka Cvetka, ki je s svojo odlično igro vodil celotno ekipo k zmagi. Naslednji vikend nas čaka že prvi krog, proti RK Krško in definitivno ne smemo nikogar v tej ligi podcenjevati, saj smo že lani videli, da lahko res vsak premaga vsakega. Naša naloga je da nadgradimo svoje sposobnosti s treningov in to prenesemo na igrišče, ter z dobro igro doma obranimo dve točki."

   - Aljoša Yankovskyy