Predstavitev ekipe 2022/23 - Alen Husejnović

V mesto miru se iz vrst Dobove seli in perspektivni čuvaj mreže Alen Husejnović.

Mladi Velenjčan je svojo rokometno pot začel tlakovati v sezoni 2009/10 pri selekciji mlajših dečkov B. V pičlih desetih sezonah je hitro napredoval in se pridružil članskemu moštvu Gorenja, za katerega je po debiju v sezoni 2019/20 zbral 14 nastopov in dosegel 1 zadetek. Zaradi želje po napredovanju je v letošnji sezoni branil barve Dobove in veljal za enega ključih mož posavskega moštva. V vratih bojevnikov bo tako v naslednji sezoni dvojec Dobaj – Husejnović, ki bo s svojimi izkušnjami in znanjem pomemben člen koroškega prvoligaša v boju za najvišja mesta v Sloveniji.

Osnovni podatki:

Ime in Priimek: Alen Husejnović

Datum Rojstva: 4. 8. 2001

Državljanstvo: Slovenija

Igralno Mesto: Vratar

Dosedanji klubi: RK Gorenje Velenje (-2021), RK Dobova (2021/22), RK Slovenj Gradec 2011 (2022-)