Dvorana bo pokala po šivih (Matjaž Beliš)

Matjaž Beliš o slovenjgraškem rokometu ve tako rekoč vse. Nekdaj je bil igralec, kasneje pa se je preselil v pisarne, kjer je opravljal skoraj vse, kar ja potrebno, da se rokomet lahko igra.
V klubskem arhivu smo našli enega izmed intervjujev z enim aktivnejšim članom modro-belih v zadnjih 40 letih.
Izjemno smo ponosni, da se je na zlata leta svojega življenja Matjaž zopet pridružil prvim vrstam. Skoraj si ni predstavljati dneva, ko Matjaž ne pride v pisarno po opravkih in s svojo delovno vnemo in energijo predstavlja pravi vzor mlajšim članom kolektiva. Pred častitljivo obletnico 70 let, je mogoče to dobra priložnost, da naš klubski PR pripravi novi veliki intervju z aktivnejšimi člani častitljive zgodovine. Se kdo spomni časov in tekem o katerih Matjaž odgovarja v intervjuju, ki sta ga opravila z Bogdan Tušek?