Ne sme nas zavesti njihov trenutni položaj, saj so imeli precej neugoden razpored. (Uroš Štumpfl)

Po zadnji izjemno klavrni predstavi varovancev Ivana Vajdla, bodo danes fantje na izjemno težki preizkušnji, saj se bodo v 5. krogu lige NLB pomerili proti izjemno neugodn ekipi Kopra.

Pričakujemo zelo težko tekmo. Vemo, da je ekipa Kopra zelo močna, da so sestavljeni iz izkušenih igralcev. Prav tako imajo nekaj mladih igralcev, ki so zelo talentirani in dokazujejo svoje kvalitete. Ne sme nas zavesti njihov trenutni položaj, saj so imeli precej neugoden razpored. So ekipa, ki ne popuščajo in se borijo do zadnje sekunde, tako, da bo v soboto v Slovenj Gradcu na sporedu ponovno zelo zanimiva tekma. Moram reči, da je vzdušje v naši ekipi zelo dobro in vsi že komaj čakamo ponovno domačo tekmo, pred našimi navijači, da se jim »oddolžimo« za slabo predstavo, ki smo jo imeli v prejšnjem krogu. Vsekakor si želimo, da nas v soboto pride podpirati čim večje število navijače, mi pa obljubljamo, da nebo prikrajšani, saj se bomo borili do zadnjega atoma moči.

- Uroš Štumpfl