VZHOD (SD-A) - 1. Krog (zaostala tekma)

Ekipa starejših dečkov A je danes popoldne odigrala zaostalo tekmo 1. kroga proti vrstnikom iz Ptuja in po borbeni predstavi prišla do 2. prvenstvene zmage. Mladi bojevniki so se kljub čvrsti obrambi in zelo učinkovitemu napadu s Ptujčani do dobra namučili. Za končno zmago domačinov je pretehtalo izjemnih 17 obramb vratarja Tiga Jeromlja, s 15 zadetki pa je strelsko izstopal Tjaž Štaleker. Varovanci Aleša Germana trenutno zasedajo 1. mesto na ligaški razpredelnici in jih v prihodnjem kolu čaka domača tekma proti moštvu Rokometni klub Maribor Branik.
 
Nastopili so: Štaleker (15), Hendler (5), Popič (4), Gašper (3), Vaupot (2), Yuri Jeromel (1), Košak, Kotnik, Šteharnik.
V vratih Kotnik in Tigo Jeromelj (17 obramb).
 
RK Slovenj Gradec 2011 : RK Drava Ptuj - 30:26 (15:14)