Nagradna igra KO-SC!

V soboto 9. 10. bomo enemu izmed obiskovalcev podarili kvalitetno ležišče Secrets of Comfort. V prihodnjih dneh boste lahko, v svojih nabiralnih ali na stojnicah v mestu, naleteli na takšen letak, ki bo vabil na prihajajoči derbi med #bojevniki in RD Koper. Bodite pozorni, na vsakem letaku je tudi številka s katero boste lahko, ob prisotnosti na tekmi, prejeli kvalitetno ležišče podjetja KO-SC iz Mestna občina Slovenj Gradec. Tudi na tekmi bodo lahko vsi prisotni, ob prostovoljnih prispevku, prejeli dodaten kuponček za sodelovanje v igri, ki bo osrečil enega oz. eno izmed obiskovalk tega spektakla, za celotno družino. Vsa prejeta sredstva iz tega naslova bomo v dogovoru z donatorjem nagrade nakazali Društvo Junaki 3. nadstropja.
 
 
 
Več o nagradni igri, si lahko preberete na naši FB strani: https://bit.ly/3DowRWe