Mladinci do tesnega poraza, kadeti do tretje zaporedne zmage

Mladinci do tesnega poraza, kadeti do tretje zaporedne zmage.

2. DRŽAVNA LIGA - VZHOD (Mladinci) - 3. krog - RK Slovenj Gradec 2011 - RD Rudar 35:37 (18:19)
Mladinci so se danes popoldne pomerili z izjemno dobro ekipo Rokometnega društva Rudar. Naši mladi borci so gostom skozi celotno srečanje bili za petami a je v zaključku zmanjkalo nekaj športne sreče in zmage so se veselili Trboveljčani.
Nastopili so: Cokan (12), Krpač (7), Majcen (4), Štaleker in Saleznik (3), Poberžnik, Krajnc in Soršak (2), Priteržnik, Vovk, Štumberger, Pikl, Štumpfl, Černjak Gajšek. V vratih sta 10 obramb zbrala Klemen in Smolnikar.
 
May be an image of text that says "LESTVICA VSE EKME DRŽAVNALIGA VZHOD ŠT. EKIPA ŠT. TEKEM RD RUDAR ZMAGE NEOD. PORAZI 2 RAZL ZAD. 2 0 FORMA ZAD. 5TEKEM RGRE2011 0 TOCKE 2 80:58 NASL 1 RKMARIBOR BRANIK 0 1 78:59 ARCONT RADGONA 0 2 0 0:0 0 2 45:86"

KVALIFIKACIJE 1. LIGA Skupina "D" (Kadeti) - 3. krog - RK Slovenj Gradec 2011 - MRK Krka 37:36 (19:17)
Veliko število zadetkov smo lahko videli tudi na tekmi kadetov, ki so z minimalno a zlata vredno zmago osvojili današnji derbi proti farmacevtom in se s tem le približali zastavljenemu cilju, to je 1. kadetska liga.
Nastopili so: Vovk (13), Miha Štaleker, Štumberger (7), Černjak Gajšek (6), Hendler, Fajmut in Soršak (1), Koprivnik, Popič, Velcl, Ovčar, Keserin, Tjaž Štaleker
V vratih so 6 obramb zbrali Lupša, Gorjup in Repotočnik.
 
No photo description available.