Sebastjan Sovič: "pričakujemo težko tekmo s Slovanom"

Kljub odpovedi tekme prejšnjega kroga, optimistično stremimo k nadaljevanju sezone. Tokrat se #bojevniki podajajo na gostovanje v prestolnico k RD LL Grosist Slovan. Še se spomnimo rivalstva iz 1.B lige že takrat dveh kvalitetnih ekip. Pred nocojšnjo tekmo nam je par besed namenil tudi glavni trener modro-belega tabora Sebastjan Sovič:

"V petek pričakujemo težko tekmo s Slovanom. Nanjo se pripravljamo kot na vsako drugo. Imamo kar nekaj težav s poškodbami in boleznimi, ampak prepričan sem, da bodo fantje, ki bodo lahko nastopili, pokazali na parketu vse kar znajo in zmorejo."

Tekma bo tokrat žal zaprta za gledalce, moč pa jo bo spremljati v živo na Sportklub Slovenija!
Gremo BELI!!
 
#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #prvaliga #handball #slovenia #modrobeladružina
 

 
 
 

VM - Category