Soldo pred tekmo z Ljubljančani

Zvestobo klubu iz mesta miru je pred začetkom sezone podaljšal tudi naš vratar ter otrok kluba Valentino Soldo.
Valentino ima za seboj kar nekaj izkušenj z igranjem v 1. NLB ligi, tako, da lahko strateg Sovič računa nanj v vsakem potrebnem trenutku.
Soldo lahko s svojimi obrambami dvigne celotno publiko na noge, ter v kritičnih trenutkih tehtnico prevesi na stran #bojevniki.
Verjamemo, da bo tako tudi na tekmi z MRK Ljubljana.
Naš čuvaj mreže bojevnikov pa je pred tekmo z moštvom iz prestolnice dejal tole:

" Občutki so seveda dobri, v ekipi vlada zelo dobra atmosfera. Ljubljana je letos že pokazala, da je dobra in neugodna ekipo. Tako da, če želimo da zmaga ostane na Koroškem, bomo morali dobro zavihati rokave.
Res je, da nas v zadnjem tednu pesti kar nekaj poškodb, ampak neglede na vse menim, da imamo močno jedro ekipe.
S fanti smo se na Ljubljančane pripravili, kot na vsakega nasprotnika do sedaj.
Verjamem, da bo tekma prava, kot se seveda spodobi za prvoligaški rokomet! "

#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #prvaliga #nlbliga #bojevnikizamestomiru