Poročila tekem #mladibojevniki

Tekme #mladibojevniki

KVALIFIKACIJE 1. LIGA Skupina "E" (Kadeti) 1.krog
RK Slovenj Gradec 2011 - RK ČRNOMELJ 37:28 (15:12) Kadeti so na prvi kvalifikacijski tekmi za vstop v 1. kadetsko ligo gostili goste iz Črnomlja, ki so odločno krenili v srečanje in tudi povedli s tremi zadetki prednosti. Po minuti odmora so se domačini zbrali in vzpostavili ravnovesje na igrišču in na polčas odšli z rahlo prednostjo. V drugi polčas so bojevniki krenili odločno in s hitro igro prišli do zanesljivega vodstva, ki so ga zadržali do konca srečanja. Priložnost za igro so dobili vsi igralci in jo tudi dobro izkoristili, vseeno pa je v igri domačih igralcev še veliko rezerv in potenciala za prihajajoče tekme. V naslednjem krogu bodo spet igrali na domačem parketu proti ekipi Rudarja iz Trbovelj. Nastopili so: V vratih Klemen (9 obramb) in Lupša (7 obramb), Krpač (10), Soršak (7), Štumberger (5), Cokan in Perše (4), Vovk in Geršak (3), Velcl (1), Štaleker, Pikl, Podgoršek, Černjak Gajšek.

----------

1. DRŽAVNA LIGA (Mladinci) - 1. krog RK Gorenje Velenje - RK Slovenj Gradec 2011 29:16 (14:10) Mladinci so se v prvem krogu podali na težko gostovanje v Velenje. Kljub temu, da so v tekmo krenili zelo oslabljeni so v prvih dvajsetih minutah držali stik z domačini, ki pa so v zaključku prvega polčasa prišli do prednosti štirih zadetkov. V uvodnih minutah drugega polčasa je prišlo do hujše poškodbe Staša Satlerja, ki mu zelimo čim hitrejše okrevanje. Po tem so domačini stopili na plin in visoko povedli, ter tekmo mirno pripeljali do konca. Bojevnikom se vsekakor pozna, da so jih pred sezono zapustili nekateri nosilci igre in da je pred samo tekmo prišlo do poškodb dveh pomembnih členov začetne postave. Nastopili so: V vratih Smolnikar (8 obramb), Satler (4), Saleznik, Perše, Krpač in Majcen (2), Poberžnik, Krajnc, Soršak in Cokan (1), Golež, Oblak, Bandalo Magrič, Čapelnik.

- Žiga Lesjak

Čestitke obema ekipama za borbeno igro!

#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #bojevnikizamestomiru


 
 
 

VM - Category