Glavni trener Sovič pred tekmo s Celjem

Pred tekmo z aktualnimi prvaki je svoje misli na kratko strnil glavni trener kluba Sebastjan Sovič

"Letos imamo to srečo, da imamo dolgo in močno klop, tako da lahko rotiramo igralce in s tem držimo visok tempo igre. Celje je sigurno močna ekipa, in bo tekma zagotovo še težja kot prejšnja. Računam na to, da fantje pridejo na tekmo s spočitimi glavami in pripravljeni pustiti srce na igrišču, le tako lahko presenetimo in tekmo zmagamo.
Mogoče je nekoliko neugodno, da smo za prvo domačo tekmo dobili ravno Celje, ampak milim da se s tem ne smemo obremenjevati.
Imeli bomo nekaj podpore s tribun, izredno sem vesel da gledalci sploh lahko pridejo, tudi če v tako majhnem številu. Mislim, da vsi čakamo dan, ko bomo spet lahko igrali pred polnimi tribunami, saj konec koncev igramo za gledalce."


 
 
 

VM - Category