Prijavni obrazec za tekmo 2. kroga

REZERVIRAJ VSTOPNICO ZA 2. krog 1. NLB Lige // RK Slovenj Gradec 2011 - RK CPL \\

Kot verjetno že veste smo tudi mi pridobili pozitivno mnenje NIJZ za organiziranje tekme pred gledalci. Žal bo vsaj v prvem delu odpadel spremljevalni program za otroke in družine, ampak smo mnenja, da se vsi skupaj potrudimo sedaj, da nam bo skupaj kasneje lepše.
Bo pa na tekmo dovoljen vstop OMEJENEMU ŠTEVILU Navijači. Z namenom varovanja zdravja smo pripravili obrazec preko katerega lahko nakažete svoj interes po obisku tekme, naša operativka pa vas bo obvestila ali so še proste kapacitete.

POZOR: Obvezna prijava tudi za lastnike sezonskih vstopnic.
Prednost bodo imeli stalni člani SG Orli in lastniki sezonskih vstopnic po naslednjih ključih : dolgoletna zvestoba, številka sezonske vstopnice in pravočasna rezervacija.

Sezonske vstopnice lahko še vedno dobite v pisarni kluba ali pri Eva Gams - 040 412 863

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUYKegsemTKu9KkwVSsIQ15FReFHWMGvKfv3_fs4iO7SEfBw/viewform?fbclid=IwAR3MVFgNGTbLgA0lMCTH1dIsN_HrLeGTwjCRkoHbRvZuwhk3EnO_jLYyNfM

 

Image may contain: 1 person, text


 
 
 

VM - Category