Soldo ostaja v mestu miru

Soldo ostaja v družini #bojevnikizamestomiru

Na ta deževen večer je to enostavno predobra novica, da bi jo skrivali do ponedeljka. Kljub temu, da je potrebno urediti še formalnosti, pa je stisk roke in beseda pri Valentino zmeraj dovolj, da je lahko ta novica odslej javna.
Pri nas dileme ni bilo nikoli. Valentino je bil zmeraj tisti, ki je bil več kot 100% takrat, ko je stopil na igrišče in prav takšen, takrat, ko je na svojo priložnost čakal na klopi.
Fant čigar stisnjena pest ob obranjeni žogi, iskrena spodbuda kolegu, takrat ko je na klopi in nepopustljiva borba za modo-beli dres je tisti vzorec, ki se pričakuje od vsakogar. 
Iskreno smo veseli, da bomo tudi letos lahko poslušali SG Orli in njihovo glasno --> "Soldo, Soldo..Soldo...". Za nekoga verjetno zgolj majhen  za naš klub pa je to velika stvar, da takšen fant nadaljuje kariero v domačem klubu.


 
 
 

VM - Category