Med najboljšo sedmerico lige izbran Kenan Pajt, Sovič trener sezone

Kot češnja na vrhu tortice je v javnost prišla informacija, da je našega trenerja Sebastjana Soviča ugleden športni portal ROKOMET.net ob koncu sezone izbral za najboljšega trenerja pretekle Liga NLB.

Izjemno priznanje za trenerja, vse njegove fante in varovance v rokometni šoli, ter seveda tudi klub in njegove sodelavce, hkrati pa se je še enkrat kot pravilna izkazala odločitev, da smo ob začetku leta 2019 v klub pripeljali tega izjemnega strokovnjaka za delo z mladimi igralci in hkrati velikega delavca, ter lojalnega sodelavca.

 

 

V najboljšo sedmerico leta pa je po izjemni sezoni na Koroškem, bil izbran tudi naš #bojevnik Kenan Pajt! Čeprav se Kenan letos od nas poslavlja, je za sabo v Slovenj Gradcu že pustil neizbrisno sled. V naslednji sezoni se namreč vrača nazaj v matični klub RK Gorenje Velenje, kjer bo zaigral na položaju desnega krila.

#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #prvaliga

 


 
 
 

VM - Category