Rokometna Legenda!

Jože Plaz, ena izmed oseb, ki je najbolj zaznamovala slovenjgraški rokomet, je zagotovo Jože Plaz vsem bolj poznan kot Jožek, ki že več kot 20 let prostovoljno pomaga rokometnim klubom v Slovenj Gradcu.

V tem času je aktivno sodeloval na več rokometnih tekmah pri nas kot katerikoli igralec, trener, funkcionar ali navijač. Za svoje delo je bil že večkrat nagrajen kot naj prostovoljec v Mestni občini Slovenj Gradec, prejel pa je tudi plaketo za 20 let prostovoljnega dela v športu. Vsakodnevno ga lahko srečamo v športni dvorani, kjer z veseljem priskoči na pomoč, kjerkoli je ta potrebna. Poskrbi, da je skoraj neopazno opravljeno marsikatero drobno delo, tako med drugim redno lepi plakate, skrbi za led, izobeša reklamne transparente, briše parket na tekmah in redno spremlja člansko in mladinsko ekipo kluba tudi na tekmah v gosteh. Je priden in zanesljiv, svoje delo vedno opravlja z nasmehom na ustih. Njegova pomoč je neprecenljiva, zato upamo, da nam bo pripravljen pomagati tudi v prihodnje. Jožek, hvala ti!

#65let #prvaliga #rkslovenjgradec2011

 

Image may contain: 1 person

 

 

Image may contain: one or more people, people standing, shoes, basketball court and indoor

 

 

Image may contain: one or more people, people sitting and indoor

 

 

Image may contain: 3 people, child and outdoor


 
 
 

VM - Category