O naslednji sezoni smo se pogovarjali z Žanom Šolom

Žan Šol, ki se je od nas poslovil po izjemno uspešni sezoni 2018/2019, ko so se #bojevniki uvrstili v elitno Liga NLB, bo prihodnjo sezono zopet oblekel barve domačega kluba! Zaupal nam je svoje napovedi za prihodnjo sezono:

Naslednjo sezono pričakujem zelo izenačeno ligo, kjer lahko vsaka ekipa premaga vsako. Verjamem tudi, da bomo kot ekipa iz tekme v tekmo napredovali, ter kazali dobre predstave tako pred domačimi gledalci, kot tudi v gosteh. Resnično upam, da ne bomo imeli težav s poškodbami, saj mislim da lahko z trdim delom, dobro igro in nekaj sreče pridemo tudi med prvih šest ekip v Sloveniji. Zelo se veselim povratka nazaj v Slovenj Gradec, še posebej se veselim ponovnega igranja z Rokom Cvetkom, s katerim sva že bila soigralca, ter novih nasvetov Boruta Ošlaka in seveda druženja s celotno ekipo.


 
 
 

VM - Category