Vid Levc o pričakovanjih za naslednjo sezono

Nazaj v domači Slovenj Gradec po letošnji sezoni iz sosednjega RK Gorenje Velenje skupaj vračata Žan Šol in Vid Levc. Vid, ki se je v Velenju kljub poškodbam kolena dokazal kot nepogrešljiv člen v obrambi, pričakuje dobro rokometno sezono v belo-modrem dresu:

Na splošno naslednje leto pričakujem močne ekipe v Liga NLB. Tako kot Slovenj Gradec se tudi ostale ekipe krepijo in mislim, da ne bo manjkalo dobrih tekem. Trenutno bi bilo težko napovedati potencialno končno razvrstitev. Vsekakor verjamem, da se bomo borili na vsaki tekmi, za vsako točko, ter s tem skozi sezono napredovali. Posebej si želim da zmagamo čim več tekem v domači dvorani, ter da pridemo v ligo za prvaka, torej med najboljših 6. Že se veselim treningov z ekipo, predvsem pa sodelovanja s srednjima zunanjima Cvetkom in Ošlakom, saj z njima še nisem igral in mislim, da se bomo dobro ujeli.


 
 
 

VM - Category