Štumpfl pred povratno tekmo s Koprom: ''Menim, da imamo v igri še veliko rezerve''

Izjavo medijem je namenil tudi eden ključnih členov igre domačih tako v obrambi kot v napadu Uroš Štumpfl! Pridite ta petek, 28. Februarja in skupaj z nami pomagajte bojevnikom do novih točk! Se vidimo!

''Ne obremenjujemo se toliko z rezultati. Seveda smo veseli vsake zmage in razočarani po porazih ampak nekako je naše glavno vodilo da napredujemo v igri iz tekme v tekmo, da rastemo kot ekipa, posledično nam bo to prineslo tudi dobre rezultate. Menim, da imamo v igri še veliko rezerve in si želim, da bomo sposobni te rezerve prenesti na teren, da bomo lahko zadovoljevali naše navijače in se jim tako zahvalili za vzdušja, ki jih prirejajo.''

 

Image may contain: 1 person, sitting and shoes


 
 
 

VM - Category