Tekme kategorij starejših dečkov A in B

TEKME MLADIH BOJEVNIKOV!

V petek 14.2. je bil odigran tretji krog četrtfinalne skupine za starejše dečke B. Odpravili smo se na težko gostovanje na Ptuj. Fantje so prvi polčas odigrali v velikem krču, v drugega pa vstopili nekoliko bolj zbrani in tekmo zmagali z rezultatom 18:19. Vse pohvale fantom za odlično obrambo, v napadu nas pa čaka se kar nekaj dela. Čestitke za osvojeni novi dve točki.

15.2. je bil odigran tretji krog četrt finalne skupine za starejše dečke A, proti RK Sevnica. Fantje so odigrali dobro, tekmo so zmagali z rezultatom 18:22. Veseli me, da je bilo na tekmi kar sedem strelcev. Čestitke vsem fantom ki so prikazali izjemno enotnost in timski duh! 

Martin Podstenšek

 

 

Image may contain: 13 peopleImage may contain: 14 people

 

 

 

 


 
 
 

VM - Category