Tekme mlajših selekcij

V Soboto 8.2. je bil odigran 2. krog četrtfinalne skupine za starejše dečke A in B proti RK CPL. Letniki 2006 so žal izgubili z rezultatom 19:24, fantje letnika 2005 pa 20:24. Vseeno pa moram vse fante je pohvaliti za pristop in borbenost. Sedaj nas čakata še dve zelo pomembni tekmi pred krajšim premorom, za uvrstitev med osem najboljših ekip v Sloveniji. Gremo Bojevniki!

   - Martin Podstenšek

 

Image may contain: people playing sports and basketball court Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball court Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball court

 


 

ČETRT FINALE SKUPINA "D" (Kadeti) - 1. krog
RK Slovenj Gradec 2011 - RK Dol Tki Hrastnik 46:25 (24:8)
V prvem krogu četrtfinalne skupine D so naši kadeti z visoko razliko v zadetkih premagali goste iz Hrastnika in vpisali prve točke. Domači so izkoristili tekmo za dodatno dokazovanje, priložnost so dobili prav vsi igralci v timu. Prav tako so se vsi posamezniki vpisali med strelce z izjemo vratarja Klemena, ki pa je zbral kar 14 obramb.
Nastopili so: Klemen v vratih (14 obramb), Jaka Soršak 9, Majcen 8, Miha Soršak 7, Perše 5, Paškvan 5, Krajnc 3, Štumberger 3, Poberžnik 2, Cokan 2, Priteržnik 1, Podgoršek 1

 

1. DRŽAVNA LIGA (Mladinci) - 14. KROG
9.2.2020 SLOVENJ GRADEC
RK Slovenj Gradec 2011 - RK Trimo Trebnje 41:31 (19:13)
Po dobljeni točki v Velenju in za las izgubljeni točki v Ormožu so mladinci Slovenj Gradca odigrali še eno sijajno tekmo in na domačem terenu z 10 goli razlike ugnali ekipo Trima iz Trebnjega. Že po 6 minutah igre so naši fantje imeli +3, v 15 minuti +4, toda gosti so z trdo obrambo in hitrimi protinapadi izničili prednost in v 22 minuti prišli na le zadetek zaostanka pri 11:10. V zadnjih osmih minutah prvega polčasa so naši rokometaši naredili delni izid 8:3 in z 6 goli prednosti odšli na odmor. 
V drugem delu so Korošci samo stopnjevali ritem in že v 35 minuti prišli na +10, kar so uspeli ohranit do konca tekme. Mladinci tako potrjujejo dobro formo pred gostovanjem v Celju 17.2.2020.
Nastopili so: Smolnikar (9 obramb) in Petrič (2 obrambi) v vratih, Pandev 14, Jaka Soršak 9, Lampret 8, Večko 8, Golež 1, Smolnikar 1, Paškvan, Poberžnik, Majcen, Čapelnik, Krajnc, Cokan.

Ivan Simonović

Čestitke obema ekipama za izjemno formo!

 

Image may contain: 1 person, playing a sport and basketball court

 

 

Image may contain: one or more people, people playing sports, basketball court and shoes

 

 

Image may contain: 1 person, playing a sport, basketball court and shoes

 

 

Image may contain: one or more people, people playing sports, basketball court and shoes

 

 

#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #mladibojevniki


 
 
 

VM - Category