Rok Cvetko pred tekmo s Krko

pred tekmo s Krko je svoje misli za nas strnil Rok Cvetko, pravi da fantje vedo kaj hočejo in da si vsi želijo novih točk ter utrditve svojega mesta na lestvici.

"Proti Loki smo pričakovali težko tekmo. V prvem polčasu smo se še malo lovili, v drugem pa sestavili dobro obrambo z Ošlovnikom na čelu. V napadu smo igrali strpno do čiste šanse, kar nam je dajalo dober rezultat.
Tokrat v Novo Mesto odhajamo vsi z pogledom proti zmagi, pričakujemo borbo iz obeh strani do zadnjega žvižga. Mislim da bo zmagala ekipa ki bo imela boljšo zbranost v obrambi ter napravila majn napak v napadu. Mogoče imamo modro-beli malo prednosti saj imamo v ekipi reprezentanta Črne Gore Glendžo, pred kratkim pa se nam je pridružil tudi odlični Ošlak."

 

#rkslovenjgradec2011 #65let #prvaliga #bojevnikizamestomiru #veckot60let

 

Image may contain: 1 person, basketball court and child


 
 
 

VM - Category