Mladinci za las izgubili v Ormožu

1. DRŽAVNA LIGA MLADINCI - 13. KROG
RK JERUZALEM ORMOŽ: RK SLOVENJ GRADEC 2011 30:28 (14:12)

Sreda 5.2.2020 Hardek
Na gostovanju v Ormožu so slovenjgraški mladinci odigrali eno dobro tekmo, v kateri so na koncu odločale malenkosti kdo bo zmagovalec in kdo bo poraženec. Vseh 60 minut so naši fantje vodili izenačen boj z zelo dobrim nasprotnikom, ki pa je delal veliko manj napak v napadu. Korošci so delali dosti napak v napadu, iz teh pa je nasprotnik vsakič znal kaznovati iz protinapada in zadevati "lahke gole".
Toda, značilno za bojevnike je prav to da se ne predajajo nikoli in v končnici tekme so prišli do prilike za točko. Po minuti odmora domačega trenerja so Ormožani odigrali akcijo katere nismo mogli ustavit. Kljub tej izjemni zadnji akciji so naši fantje ostali brez zaslužene točke v Ormožu. Vseeno pa si zaslužijo vse čestitke za pokazano igro in odnos. Bravo, fantje!
Nastopili so:
Petrič in Smolnikar (10 obramb- 2 krat 7m), Pandev 10, Yankovsyy 7, Soršak 5, Večko 3, Golež, Smolnikar 1, Golež 1, Krajnc 1, Majcen, Čapelnik in Cokan.

Brvo borci!

 

#rkslovenjgradec2011 #večkot60let #65let #mladibojevniki

 

 

Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball court

 

 

Image may contain: one or more people, people playing sports and basketball court


 
 
 

VM - Category