Skupščina 2020

ZADNJA NOVICA
Na današnji skupščini smo ob častitljivi #65let obletnici postavili nov mejnik na poti do mesta, ki rokometu in mestu z dolgoletno rokometno tradicijo pripada.

Odlično potezo iz marca 2018, ko je predsedniško mesto prevzel g. Samo Lampret smo danes, tudi na njegovo željo, nadgradili in soglasno izglasovali kar 25 članski upravni odbor, ki je sestavljen iz uspešnih gospodarstvenikov, podjetnikov, obrtnikov in ostalih, ki bodo pomagali izvrševati operativne naloge. Menimo, da smo ubrali pravo pot in dobili upravni odbor, ki bo klub peljal po poti rasti in odličnega partnerja družbenega življenja v lokalni skupnosti.

Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki so prepoznali veliko dobrega, kar je klub v preteklosti naredil tako na lokalnem, kot državnem okolju in so pripravljeni prevzeti to odgovornost, ki ni majhna, ponuja pa veliko
čarobnih trenutkov in veselja. 

#večko60let #vsizaenegeaedenzavse #bojevnikizamestomiru

 

 

Image may contain: 1 person, standing and indoor

 

 

Image may contain: 1 person, standing and indoor

 

 

Image may contain: 1 person, indoor


 
 
 

VM - Category